Úvod / Pomůcky dle použití / Ložnice / Křesla pro seniory

Křesla pro seniory

(1)

Křesla pro seniory jsou klíčovým prvkem v zajištění pohodlí i v pokročilém věku. Poskytují potřebnou oporu a významně přispívají k prevenci zdravotních komplikací. Polohovací křesla pro seniory, včetně modelů s elektrickým ovládáním, umožní snadno najít optimální pozici pro odpočinek, čtení či sledování televize, čímž snižují riziko vzniku bolestí a ztuhlosti. Modely s funkci vzpřímení umožňují naklánění křesla dopředu a usnadňují tak vstávání a usedání starším lidem, osobám s tělesným hendikepem, po operacích, srdečních a mozkových příhodách apod.

 

Zdravotní křesla a zdravotní polohovací křesla nabízejí speciální funkce pro ty, kteří vyžadují dodatečnou oporu a úlevu v rámci svého zdravotního stavu. Jsou ideální pro osoby se sníženou mobilitou nebo ty, kdo se zotavují po operaci či úraze. Díky možnosti nastavení různých poloh poskytují uživatelům možnost změnit svou pozici s minimálním úsilím, což napomáhá zlepšení cirkulace, snižování otoků a prevenci proti proleženinám.

 

V naší nabídce postupně najdete geriatrická křesla, ortopedická i rehabilitační křesla, která jsou pečlivě vybrána s ohledem na ergonomii a bezpečnost, aby vyhovovala individuálním potřebám a preferencím našich zákazníků.

Při výběru křesla pro seniory doporučujeme vždy zvážit individuální potřeby uživatele a jeho fyzický stav. Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem vám rádi poradíme.


Filtrování podle výrobců
Skladem
Filtrování podle stavu Doprava zdarma
Filtrování podle ceny
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
 Název Cena
Předchozí Další
Elektrické relaxační polohovací křeslo pro seniory RELAX Elektrické relaxační polohovací křeslo pro seniory RELAX Kód: TIM RELAX Doprava zdarma
Dostupnost: Vyprodáno.
s funkci vzpřímení
21.990 Kč
Detail
32 64 96
 Název Cena
Předchozí Další
Realizuje Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.