Úvod / Rehabilitace a cvičení / Adjustační ponožky
Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46) L (vel. 43-46) - 1
Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46) L (vel. 43-46) - 2
Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46) - 1/2Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46) - 2/2

Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46) L (vel. 43-46)

Žádné hodnocení. Kód: PROHF09L
Výrobce: Pro-nožky.cz
Dostupnost: Externí sklad – k expedici do 5 dnů
590 Kč , plus doprava

Upozornit při naskladnění

Při naskladnění Vám napíšeme zprávu na zadaný e-mail.

Adjustační ponožky GREEN L (vel. 43-46)

Originální Adjustační ponožky® slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Snižují také potřebu chirurgického zákroku. Starají se o část těla, která bývá často zanedbávaná. Správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla!

Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.

Noste Adjustační ponožky preventivně!  Pravidelným nošením se prsty začnou natahovat a narovnávat a bolesti budou ustupovat.

Dostupné velikosti: S (do vel.38), M (vel.39-42), L (vel.43-46), NOVĚ XL (vel.47+)

Složení: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan

Adjustační ponožky® a Pro-nožky.cz® jsou registrovanou ochrannou známkou.

Recenze produktu

Napište recenzi! Jak sbíráme recenze
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Realizuje Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.