Úvod / Rehabilitace a cvičení / Polohovací pomůcky
Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny  - 1
Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny  - 2
Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny  - 3
Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny  - 4
Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny - 1/4Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny - 2/4Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny - 3/4Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny - 4/4

Polohovací válec Ø 15x40cm z paměťové pěny

EXCUSIVE SUPPORT ve velurovém obalu
Žádné hodnocení. Kód: ARM MFP-4015
Výrobce: ARmedicalARmedical
Dostupnost: Skladem – ihned k expedici
530 Kč , plus doprava

Použití:

Používá se k prevenci a zmírnění průběhu onemocnění, zejména v oblasti krční páteře, zajištěním správné polohy během spánku.

Vyrobeno z inovativní termoformovací pěny s „tvarovou pamětí“. Díky tomu se dokonale přizpůsobí anatomickým tvarům těla a poskytuje vynikající podporu v závislosti na tom, kde se používá. Má univerzální použití. Poskytuje podporu krční páteře, čímž snižuje bolest způsobenou její nesprávnou polohou při ležení na zádech. Je to také vynikající podpora páteře, při využití jako bederní podložka.

Může být také použitá mezi kolena, pro zajištění správné anatomické polohy beder a pánve, při ležení na boku, například při rehabilitaci po pooperačních zákrocích. Při použití pod koleny snižuje napětí v kolenních kloubech mírným nadzvednutím a odlehčením. Poskytuje dokonalou oporu, díky níž snižuje bolest způsobenou nepříjemným tlakem, který na sebe vyvíjejí.

Obzvlášť se doporučuje při:

  • bolesti zad, ramen, krční páteře, kolen a beder.
  • necitlivost rukou „mravenčení“
  • chrápání
  • nespavosti
  • pocitech „těžkých nohou“

 

Vlastnosti:

Paměťová pěna zabraňuje rozvoji mikroorganizmů, alergenů a absorbování částic prachu. Neobsahuje těžké kovy a zdraví škodlivé látky, což dokládá certifikát OEKD-TEX Standard 100 ze švýcarského výzkumného ústavu.

Super měkký, inovativní povlak vyrobený z veluru má zip, díky kterému je možné ho prát, takže si polštář udržuje svůj estetický vzhled po dlouhou dobu. Povlak je vybaven gumou umožňující připevnění polštáře k opěradlu.

Polštář i povlak jsou z antialergických materiálů, které zabezpečují dobrou cirkulaci vzduchu a zabraňují nadměrnému pocení.

Specifikace
Hmotnost 0.7 kg
Recenze produktu

Napište recenzi! Jak sbíráme recenze
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Realizuje Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.