Úvod / Dezinfekce a hygiena
Stellisept med 500 ml

Stellisept med 500 ml

antimikrobiální mycí emulze
Žádné hodnocení. Kód: BOD975665
Dostupnost: Ověřte telefonicky
258 Kč , plus doprava

Upozornit při naskladnění

Při naskladnění Vám napíšeme zprávu na zadaný e-mail.

Stellisept med 500 ml
Antimikrobiální mytí těla a vlasů v případech MRSA/ORSA a VRE.

„Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku“. Piktogramy jsou uvedeny v detailním popisu produktu. 

Stellisept med je přípravek určený k antiseptickému mytí pokožky a vlasů se širokým spektrem antimikrobiálního účinku a komplexními vlastnostmi. Přípravek je vhodný pro eradikaci MRSA v souladu s doporučeními Institutu Roberta Kocha. Účinnost Stelliseptu med byla testována podle evropských standardů. Splňuje požadavky EN 1499 a EN 13727 a je účinný proti epidemickým kmenům MRSA a klinickým izolátům MRSA.

Díky bez alkoholovému složení a zvoleným přísadám snáší pokožka mycí emulzi výrazně lépe než jiné konvenční dekontaminační přípravky.

Stellisept med foam má stejnou antimikrobiální účinnost jako Stellisept med. Napěnění přípravku je dosaženo bez použití freonů, čímž se také zabrání nepříjemnému pocitu chladu na pokožce. Po jednoduchém stlačení pěnovače vznikne pěna s jemnými póry. Její stabilní konzistence zajišťuje dlouhotrvající kontakt s pokožkou,takže se rozpustí i zaschlé nečistoty. komplexní účinnost proti epidemickým kmenům MRSA a klinickým izolátům MRSA baktericidní účinek příznivá hodnota pHcca 5,5 pečující přísady bez barviv velmi dobrá snášenlivost s pokožkou i vlasy a dobrá tolerance sliznice

  • Stellisept med a Stellisept med foam jsou určeny k použiti v následujících oblastech: antiseptické mytí celého těla v případě MRSA/ORSA.
  • Oba přípravky - Stellisept med a Stellisept med foam - jsou prokazatelně účinné proti MRSA a jsou výborně snášeny pokožkou. Účinnost Stelliseptu med proti epidemickým kmenům MRSA a vybraným klinickým izolátům byla prokázána v testech prováděných podle metod EN 13727: během 30 sekund dosáhl Stellisept med (50%) redukčního faktoru (RF) >3 u všech testovaných kmenů, předoperační mytí těla.

Stellisept med jemně čistí a obsahuje složky pečující o pokožku. Je proto ideální k předoperačnímu mytí těla nebo sprchování pacientů před chirurgickými zákroky, hygienické mytí rukou.

Stellisept med je k pokožce šetrná a zcela účinná alternativa ke konvenčním dekontaminačnim přípravkům v kuchyních a přípravnách jídel. Navíc tento přípravek splňuje požadavky EN 1499 a EN 13727 během30 sekund, pro pečovatelské služby a starší pacienty.

Antiseptické a pěstící vlastnosti Stelliseptu med jej činí ideálním pro šetrné mytí pacientů se starší pokožkou, kteří jsou upoutáni k lůžku, nebo kteří trpí inkontinencí. Pro své zvláčňující schopnosti můžetaké Stellisept med pomáhat pří prevenci dekubitů.

Varianty: 

  • 500 ml 
  • 500 ml s pumpičkou
  • 1000 ml

„Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku“.

    

Recenze produktu

Napište recenzi! Jak sbíráme recenze
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Realizuje Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.