Úvod / Dezinfekce a hygiena
Korsolex med AF 5l

Korsolex med AF 5l

Dezinfekční přípravek bez obsahu aldehydů
Žádné hodnocení. Kód: BOD975498-E
Výrobce: BodeBode
Dostupnost: Ověřte telefonicky
3.387 Kč , plus doprava

UPOZORNĚNÍ

Tento výrobek je v kategorii nebezpečných látek a z toho důvodu nemůže být přepravován běžnou kurýrní službou. Je nutno zaslat speciální dopravou pro nebezpečné látky (ADR). Dopravné pro tuto službu je 490 Kč bez DPH. Pokud s dopravným souhlasíte, objednejte tento výrobek telefonicky na 558 711 827.

Je možno objednat alternativní produkt v menším balení, u kterého je účtovano běžné dopravné. Najdete ho zde.

 

Vlastnosti přípravku

Dezinfekční přípravek na nástroje bez obsahu aldehydů se silným čisticím účinkem, ekonomickým použitím koncentraci a velmi příjemnou vůni pro termostabilní i termosenzitivní nástroje.

Korsolex med AF je vhodný k dezinfekci termolabilních i termostabilnich nástrojů i rigidních endoskopů. Dezinfekční přípravky na nástroje na bázi aminů jsou charakterizovány vynikajícími čisticími účinky, vysokou kapacitou pro bílkovinné zatížení a příjemnou vůní. Kompatibilní s mnoha druhy materiálů jako nerezová ocel, sklo, keramika, hliník, ebonit a tvrdé plasty. Využití:

  • - na operačních sálech
  • - v lékařských ordinacích
  • - na odděleních
  • - v diagnostice
  • - v laboratořích a krevních bankách
  • - v ambulantních zdravotnických zařízeních


Dezinfekce ponořením. Má vynikající čisticí schopnosti, proto není nutné přidávat žádné dodatečné detergenty. Roztok vždy připravujte ve studené vodě - max. pokojová teplota dle předepsaných koncentrací.

Korsolex med AF NENÍ vhodný pro nástroje vyrobené ze silikonu a latexu, pro fibroskopy, sondy, tonometry, měď nebo mosaz. NENÍ kompatibilní s přípravky obsahujícími aldehydy stejně tak jako s detergenty jako je Bodedex forte.

Mikrobiologická účinnost: Baktericidní (vč. MRSA). fungicidní na kvasinky, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV).

Složení
100 g roztoku obsahuje: Účinné látky: N-dodecylpropane-1,3-diamine 15,6 g; n-(3-aminopropyl)-n-dodecylpropane-1,3-diamine5,1 g.
Pomocné látky: povrchově aktivní látky, rozpouštědla, inhibitory koroze, pěnové regulátory, regulátory hodnoty pH. barviva, vonné pňsady.

Specifikace
Hmotnost 5.3 kg
Recenze produktu
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.