Úvod / Dezinfekce a hygiena / Dezinfekce nástrojů
Korsolex plus 5l

Korsolex plus 5l

Dez. přípravek na termolabilní a termostabilní nástroje
Žádné hodnocení. Kód: BOD973897 Produktové číslo: 4031678030590
Výrobce: BodeBode
Dostupnost: Skladem – ihned k expedici
2.712 Kč , plus doprava

Pokud chcete obdržet zboží do Vánoc, doporučujeme zaslat objednávku nejpozději 12.12.2018. Při pozdějším objednání nemůžeme garantovat, že dopravce zásilku stihne doručit.

Objednávky, zaslané do 27.12., budou (dle dostupnosti) expedovány 28.12.2018

Od 28.12.2018 do 4.1.2019 bude v našem skladě probíhat inventura. Objednávky, které zašlete v tmto období, budeme expedovat od 7.1.2019

Korsolex plus je moderní bezaldehydový prostředek pro dezinfekci lékařských nástrojů, který v sobě spojuje vynikající čistící efekt se širokým rozsahem použití a vysokou materiálovou snášenlivostí.

Mnohostranné spektrum účinností je zaručeno inovativním složení přípravku. Korsolex plus představuje v mnoha oblastech přesvědčivou náhradu aldehydových prostředků pro přípravu termolabilních atermostabilních nástrojů.

Specifická kombinace účinných látek dociluje optimálního čistícího efektu. Ani v případě silného znečištění nástrojů zatížených bílkovinami není nutné používat dalšího čistícího přípravku. Skvělé výsledky při čištění podporují vysoce spolehlivý a účinný dezinfekční účinek výrobku. Chirurgické nástroje silně znečištěné krví nebo hleny proto nejsou pro Korsolex plus žádným problémem. Navíc, díky vysoké materiálové snášenlivosti, se tento moderní dezinfekční přípravek osvědčuje i v případě obzvláště citlivých nástrojů, jako jsou flexibilní endoskopy nebo senzitivní materiály jako je silikon a latex.

Korsolex plus je vhodný pro dezinfekci spojenou s čištěním termostabilních a termolabilních nástrojů (flexibilní endoskopy) manuálně nebo cirkulační metodou a pro dezinfekci v ultrazvukové lázni.

Prokázaná účinnost pracovního roztoku je 7 dní.

Specifikace
Hmotnost 5.3 kg
Soubory Recenze produktu
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Stojí za pozornost
Korsolex plus 2l Korsolex plus 2l Kód: BOD973892
Dostupnost: Externí sklad – k expedici do 5 dnů
Dez. přípravek na termolabilní a…
1.088 Kč
Detail
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.