Úvod / Dezinfekce a hygiena / Dezinfekce nástrojů
Korsolex plus 2l

Korsolex plus 2l

Dez. přípravek na termolabilní a termostabilní nástroje
Žádné hodnocení. Kód: BOD973892
Výrobce: BodeBode
Dostupnost: Externí sklad – k expedici do 5 dnů
1.088 Kč , plus doprava

Korsolex plus je moderní bezaldehydový prostředek pro dezinfekci lékařských nástrojů, který v sobě spojuje vynikající čistící efekt se širokým rozsahem použití a vysokou materiálovou snášenlivostí.

Mnohostranné spektrum účinností je zaručeno inovativním složení přípravku. Korsolex plus představuje v mnoha oblastech přesvědčivou náhradu aldehydových prostředků pro přípravu termolabilních atermostabilních nástrojů.

Specifická kombinace účinných látek dociluje optimálního čistícího efektu. Ani v případě silného znečištění nástrojů zatížených bílkovinami není nutné používat dalšího čistícího přípravku. Skvělé výsledky při čištění podporují vysoce spolehlivý a účinný dezinfekční účinek výrobku. Chirurgické nástroje silně znečištěné krví nebo hleny proto nejsou pro Korsolex plus žádným problémem. Navíc, díky vysoké materiálové snášenlivosti, se tento moderní dezinfekční přípravek osvědčuje i v případě obzvláště citlivých nástrojů, jako jsou flexibilní endoskopy nebo senzitivní materiály jako je silikon a latex.

Korsolex plus je vhodný pro dezinfekci spojenou s čištěním termostabilních a termolabilních nástrojů (flexibilní endoskopy) manuálně nebo cirkulační metodou a pro dezinfekci v ultrazvukové lázni.

Prokázaná účinnost pracovního roztoku je 7 dní.

Specifikace
Hmotnost 2.2 kg
Soubory Recenze produktu
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Stojí za pozornost
Korsolex plus 5l Korsolex plus 5l Kód: BOD973897 Doprava zdarma
Dostupnost: Externí sklad – k expedici do 5 dnů
Dez. přípravek na termolabilní a…
2.712 Kč
Detail
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.