Úvod / Antidekubitní pomůcky
Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7  - 1
Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7  - 2
Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7  - 3
Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7  - 4
Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7 - 1/4Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7 - 2/4Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7 - 3/4Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7 - 4/4

Ortopedický sedák z paměťové pěny 45x35x7

EXCUSIVE SEAT v prodyšném obalu
Akce Akce Žádné hodnocení. Kód: ARM MFP-4535
Výrobce: ARmedicalARmedical
Dostupnost: Skladem – ihned k expedici
590 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 540 Kč , plus doprava

Použití:

Podporuje správnou polohu páteře osobám, které tráví hodně času v sedu, např. na invalidním vozíku nebo na tvrdém křesle. Odlehčuje kostrč, bedra a hýždě, snižuje účinek znecitlivění zvýšením průtoku krve v dolních končetinách. Koriguje nesprávné držení těla při sezení čímž redukuje bolest zejména v křížové oblasti páteře, způsobenou dlouhým sezením v nesprávné pozici. Je určen pro osoby, které jsou citlivé na tlak, např. po poranění kyčle, v procesu hojení zmírňuje pocit nepohodlí při sezení na tvrdém povrchu. Může být používán doma, v práci I autě pro zlepšení komfortu sezení. Kromě toho může být použit jako podpěra kolen a nohou, pro uvolnění pocitu "těžkých" nohou.

Vlastnosti:

Vyrobeno z inovativní termoformovací pěny s „tvarovou pamětí“. Díky tomu se dokonale přizpůsobí anatomickým tvarům těla. Správné profilování polštáře zaručuje jeho dokonalé přizpůsobení tělu a dává pocit velkého pohodlí. Velmi prodyšný obal Mesh zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, a zabraňuje nadměrnému pocení těla.

Spodní strana je vyrobena ze speciálního protiskluzového materiálu, který zabraňuje pohybu sedáku.

Neobsahuje těžké kovy a zdraví škodlivé látky, což dokládá certifikát OEKD-TEX Standard 100 ze švýcarského výzkumného ústavu.

Polštář i povlak jsou z antialergických materiálů, které zabezpečují dobrou cirkulaci vzduchu a zabraňují nadměrnému pocení.

Rozměr: 45 x 35 x 7cm

Kontraindikace:

Nedoporučuje se používat polštář v přímém kontaktu s tělem. Nepoužívejte u osob s nestabilitou páteře, kteří mají problémy se vzpřímenou polohou, otevřenými ranami, při hojení zlomenin a labyrintidou.

O vhodnosti použití se poraďte se svým lékařem, nebo fyzioterapeutem.

Specifikace
Hmotnost 0.95 kg
Facebook Pozvánka
Recenze produktu
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.
>